KsiążkiNewsy

Premiera książki: Szczęśliwe kociństwo. Jak zadbać o kota w pierwszym roku życia

Witaj w fascynującym świecie opieki nad małym kotem! Niezależnie czy jesteś nowym opiekunem kociaka czy doświadczonym miłośnikiem kotów, kompleksowy poradnik przygotuje cię na tę niezwykłą przygodę. Dzięki informacjom o żywieniu, opiece weterynaryjnej, organizacji przestrzeni i zabawie, oraz radom od autorki, których doświadczenie opiera się na badaniach naukowych, dowiesz się, jak zadbać o zdrowie i radość swojego małego kociaka. Życie z kociakiem to wyjątkowa przygoda, z przewodnikiem “Szczęśliwe kociństwo. Jak zadbać o kota w pierwszym roku życia” będziesz na nią gotowy.

Czego się mały kotek nauczy, to duży kot będzie umiał

Planujesz przynieść do domu małego kota? A może właśnie zamieszkało z Tobą słodkie kociątko? To świetnie ― niewiele jest w życiu większych przyjemności niż obserwowanie rozbrykanego, szczęśliwego kociaka. Ale kocie dziecko, tak jak ludzkie, wymaga troski i uwagi, jeżeli ma rosnąć zdrowe i radosne. Warto zatem wyposażyć się w odpowiednią wiedzę, która pomoże i Tobie, i Twojemu pupilowi przeżyć ten okres zdrowo, radośnie i beztrosko.

Oto kompleksowy poradnik poświęcony opiece nad małym kotem. Znajdziesz tu informacje dotyczące żywienia, zaleceń weterynaryjnych, organizacji przestrzeni, nauki i zabawy, a także wskazówki na przyszłość. Autorka książki dzieli się w niej swoim doświadczeniem, przedstawia wyniki badań naukowych i wyczerpująco tłumaczy, jak zająć się kocim maluchem. Bo życie z kociakiem to niezwykła przygoda ― dobrze jednak zawczasu się do niej przygotować.

By kot był syty i firanka cała…

Małgorzata Biegańska-Hendryk ― technik weterynarii, zoodietetyczka kotów i dyplomowana behawiorystka zwierząt towarzyszących. Z pierwszego wykształcenia magister historii, którego los poprowadził na kocie ścieżki. Od ponad 20 lat dzieli swój świat z kotami, a od 2012 roku buduje własną markę: kocibehawioryzm.pl. Pisze książki i artykuły do prasy specjalistycznej, stworzyła autorski kierunek studiów podyplomowych poświęcony kociemu zachowaniu, prowadzi szkolenia i dzieli się wiedzą na blogu. Prywatnie opiekunka czterech kotów „z odzysku”: Stefana, Buni, Gacka i Imbira

Premiera już 7 listopada

Przedsprzedaż książki już trwa. Można ją zamówić TUTAJ lub na stronie wydawnictwa.Podobne artykuły