Newsy

ZOORIENTOWANI – nowy kanał na YouTube dla miłośników zwierząt!

Czy chcesz, aby Twój pies był zdrowy i szczęśliwy? Zastanawiasz się, jak zapewnić mu najlepszą opiekę? Szukasz rzetelnych informacji na temat żywienia i pielęgnacji zwierząt? Jeśli tak, to koniecznie odwiedź nasz nowy kanał na YouTube – ZOORIENTOWANI!

Jesteśmy grupą pasjonatów zwierząt, którzy z zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W naszych programach:

  • pomagamy Ci dokonywać właściwych wyborów dotyczących żywienia i opieki nad zwierzętami,
  • rozprawiamy się z mitami i powszechnymi błędami,
  • udostępniamy wywiady z ekspertami – lekarzami weterynarii, dietetykami, behawiorystami, trenerami psów i kotów.

Wierzymy, że każdy zwierzęcy opiekun powinien mieć dostęp do rzetelnej wiedzy, która pozwoli mu zapewnić swojemu pupilowi najlepszą opiekę.

Już teraz możesz obejrzeć pierwsze dwa odcinki:

  • Kurczak w diecie psa – mity i fakty – wywiad z dr Jackiem Wilczakiem, lekarzem weterynarii. Dr Wilczak rozwiewa najpopularniejsze mity na temat kurczaka w diecie psa i wyjaśnia, czy jest to bezpieczny i wartościowy składnik psiego menu.
  • Nosework – podstawy – wywiad z Piotrem Awenckim, trenerem nosework. Dowiesz się, czym jest nosework, jakie korzyści przynosi psom i jak zacząć przygodę z tą fascynującą dyscypliną.

Już wkrótce nowa rozmowa z Pauliną Andrzejewską – behawiorystką i trenerka, która pomaga opiekunom zwierząt dogadać ze sobą psy i koty w jednym domu. Edukuje na łamach magazynów branżowych oraz portalach internetowych.

Zapraszamy do subskrybowania kanału ZOORIENTOWANI!

Dołącz do społeczności ZOORIENTOWANI i razem z nami zróbmy więcej dla dobra zwierząt!

Obserwuj także profil na instagramie, żeby nie przegapić żadnej nowości!

Pamiętaj, że zwierzęta nie są zabawkami, ale czującymi istotami, które potrzebują naszej troski i miłości. Z naszym kanałem ZOORIENTOWANI z łatwością zapewnisz swojemu pupilowi wszystko, czego potrzebuje do szczęśliwego i zdrowego życia!Podobne artykuły