Newsy

Nakarm Koty z Cote!

Wystartowała właśnie 11 już edycja Akcji Nakarm Koty z Cote, której jesteśmy Partnerem. Do 10 grudnia można głosować na wybraną organizację pod linkiem https://nkzc.vinex.pl/glosuj

To takie proste, aby oddać głos użyj przycisku „Zagłosuj”, który znajduje się pod wybranym logo organizacji. Razem możemy nakarmić kocie brzuszki. Organizator, marka Cote, zakupi karmę, która w zależności od ilości oddanych przez Was głosów, trafi do placówek biorących udział w akcji.

Pamiętajcie, że dobro wraca ze zdwojoną siłą. Miau!

INFORMACJE O AKCJI

Jesień to czas, gdy lubimy zaszyć się w domu przy kubku herbaty lub kieliszku wina, ciesząc się towarzystwem naszych kociaków. Jednak nie wszyscy mają tę możliwość. Bezdomne koty borykają się z zimnem i brakiem schronienia.

Aby pomóc, marka COTE organizuje akcję “Nakarm koty z COTE” już po raz jedenasty. Od każdej sprzedanej butelki wina COTE w okresie od 16.10 do 10.12, 10 groszy trafi na zakup karmy marki HUSSE dla kotów ze schronisk i fundacji.

Karma trafi do wszystkich organizacji biorących udział w akcji w zależności od ilości oddanych przez głosów. Wystarczy odwiedzić profil COTE na Facebooku, poznać szczegóły akcji i oddać głos na wybraną placówkę.

Twoja mała pomoc może sprawić, że te zwierzaki przetrwają zimę. Dołącz do nas, razem możemy więcej!Podobne artykuły