AkcesoriaRecenzje

Z nutą lawendy

Nowy, silikonowy żwirek o delikatnym zapachu lawendy od Calliti. Sprawdź koniecznie!

fot. J.Fronc

Calitti® CRYSTALS Lavender to żwirek silikonowy dla najbardziej wymagających kotów i ich właścicieli. Błyskawicznie wchłania ciecz i już w kilka sekund eliminuje brzydkie zapachy. Bezpyłowa Dust-Free Formula sprawia, że jest w pełni bezpieczny dla ludzi i kotów z alergią. Dodatkowo zapobiega rozwojowi bakterii, dzięki czemu utrzymanie domu w czystości będzie niezwykle łatwe i długotrwałe. A Ty oszczędzony czas, poświęcisz na zabawę ze swoim ukochanym kotem.

fot. J. Fronc

 Cechy Calitti® Crystals:

 -Błyskawicznie wchłania mocz

 -Eliminuje brzydkie zapachy

 -Antybakteryjny

 -Delikatny dla łapek

 -Bezpyłowy

 -O delikatnym zapachu lawendy

 -Można wyrzucać do toalety

Purrfect Love – hodowla kotów szkockich

Ewa Leśniewska

Kryształki są dość duże i różnej wielkości. Żwirek ma intensywny lawendowy zapach, ma dobre właściwości absorbujące, nie pyli się, teoretycznie jest nie zbrylający, ale świeże nieczystości możemy bez problemu usunąć łopatką i przedłużyć w ten sposób czas użytkowania żwirku.


Z Pazurem / Hodowla kotów Scottish fold i Scottish straight

Justyna Froc

Według mnie żwirek sylikonowy można nazwać jednym z ‘łatwiejszych’ żwirków w użytkowaniu. Wystarczy wyczyścić tylko odchody kotów, mocz opada na dół i jest natychmiastowo wchłaniany. Taki rodzaj żwirku sprawdzi się również u osób które nie lubią pyłu przy sprzątaniu kuwet, ponieważ sylikon praktycznie nie pyli. Natomiast nie sprawdzi się uosób które nie lubią jego dźwięku, dlatego że przy intensywnym kopaniu dość słychać trzeszczenie. Koty akceptują ten rodzaj żwirku bez problemu i jest niemalże żwirkiem idealnym. W mim przypadku, zauważyłam, że przy dużej ilości kotów zdecydowanie częściej trzeba go wymieniać by zachować czystość i sterylność, jednak przy jednym czy dwóch kotach na pewno nie ma tego problemu. Podsumowując jest to żwirek godny uwagi i przetestowania przez wszystkich właścicieli mruczków.


Zapotrzebowanie rynku i prośby klientów wymogły na Nas potrzebę stworzenia żwirków silikonowych o zapachu świeżej lawendy.

Wypróbuj Nasz nowy żwirek!

Igor Kulasik, właściciel firmy SandeziaPodobne artykuły