Recenzje

Wiejska Zagroda: chrupki, którym żaden Mruczek się nie oprze!

Wiejska Zagroda to zwycięzca kategorii Karmy Suche w plebiscycie na najlepsze produkty dla kotów – Sfinksy. Co zachwyciło opiekunów i dlaczego ten produkt zasłużył na ich zaufanie?

Przygotowując formuły dla kotów mieliśmy nie lada wyzwanie. Sprostać kocim potrzebom i trafić w ich gusta to naprawdę nie łatwa sprawa. Na szczęście wielu z naszych pracowników posiada w domu koty i wie co dla nich najlepsze.

Wyróżnienie Sfinksy jest dla nas szczególnie wyjątkowe, gdyż jest przyznawane przez zadowolonych klientów. Wygrana utwierdziła nas w przekonaniu, że robimy dobre karmy i zmotywowała do dalszej pracy nad nowymi produktami dla wszystkich kotów. Pełni sił i bogaci w doświadczenia, wykorzystaliśmy nową energię oraz wiedzę przy tworzeniu linii mokrych karm dla Mruczków. Puszki od Wiejskiej Zarody dedykowane dla kocich smakoszy, miały swoją premierę w czerwcu i są już dostępne w sprzedaży w najlepszych sklepach zoologicznych.

To, co najbardziej przyciąga kota do jedzenia to intensywny, atrakcyjny zapach – w końcu z natury są łowcami! Nasze karmy są tak aromatyczne, że nawet najwybredniejszy Mruczek im się nie oprze! Ten efekt osiągnęliśmy bez dodatku zbóż, soi, glutenu czy sztucznych barwników i konserwantów. Podstawą kociej diety jest białko, dlatego w naszych karmach stawiamy je na pierwszym miejscu. W składach znajdziecie do 77,5% mięsa z dodatkiem tłuszczu i oleju z łososia, co z pewnością zaspokoi potrzeby każdego kociego mięsożercy. W karmach znajdziecie także wyjątkowe dodatki: żurawinę, która zadba o układ moczowy Mruczków oraz owoce i warzywa dostarczające im niezbędnych witamin. Zatroszczyliśmy się także o wysoki poziom absolutnego „must have” kocich karm – taurynę (aż 2400mg/kg) oraz wyjątkowy dodatek – chlorek choliny, mający ochronny wpływ na wątrobę i pęcherz moczowy kota, a także wpływający na prawidłowe funkcjonowanie jego mózgu i układu nerwowego.

Michał Poroszewski
Marketing Manager

Wiejska Zagroda to polska marka, która z najwyższą starannością tworzy pełnoporcjowe karmy dla kotów oraz psów. Wyróżnia się wykorzystaniem regionalnych produktów od lokalnych dostawców. Gwarantuje to świeżość i jakość składników. Bez zbóż, sztucznych konserwantów, bez zbędnych wypełniaczy.

Opiekunowie mówią:

Sucha karma jest u nas niezbędna ze względu na charakter naszej pracy i długie nieobecności w domu i jest ona uzupełnienie karmy mokrej. Karmy są bardzo aromatyczne, zwłaszcza opcja z krylem – zapach jest bardzo intensywny, a tym samym najbardziej przypadł do gustu kociakom. Przy stopniowym wprowadzaniu karmy udało nam się uniknąć rewolucji kuwetowych, a same koty pałaszowały miski bardzo chętnie!

Katarzyna Gaweł

Meow, Kocie!


Sucha karma jest u nas zawsze dostępna dla kotów i stanowi uzupełnienie karm mokrych. Ratuje nasze stado, gdy musimy zostać dłużej w pracy lub wyjechać. Koty chętnie jadły karmę Wiejska Zagroda. Najbardziej smakowała im wersja z łososiem. Wielkość i konsystencja karmy odpowiadała wszystkim mruczkom. Granulki są dość drobne i kruche. Obyło się bez sensacji w kuwecie, kupy były odpowiedniej konsystencji. Koty czuły się dobrze i chętnie podjadały karmę Wiejska Zagroda między posiłkami.

Ewa Leśniewska

Purrfectlove


Chrupki pachną bardzo przyjemnie, są lekko tłuste co dla łysych jest super. Ich aromat przyciąga je do miseczek. Wysypane znikają zawsze do końca. Co nie jest u nas takie oczywiste. Każdy kot ma swoje preferencje. Nawet głodne nie zjedzą czegoś co im nie smakuje lub czego nie lubią. Przoduje Casanova, który jest grubciem i wydawałoby się, że zjada wszystko. To on akurat jest najbardziej wybredny. I jest najlepszym testerem. Jedzenie mają odmierzane i wyliczone kalorycznie ze względu na Caska właśnie. Po zjedzeniu odpowiedniej ilości widziałam, że jest najedzony i spokojnie doczekał do kolejnej pory posiłku co oznacza, że karma dostarcza wszystkiego czego potrzebuje.

Agnieszka Bednarska

Księciunio Casanova & Lord of the Dark Bregolas


Poznaj markę Wiejska Zagroda i karmy, które głosami opiekunów wygrały kategorię Karmy Suche w Plebiscycie Sfinksy!
Podobne artykuły