Newsy

JUŻ DZIŚ DOŁĄCZ DO JUBILEUSZOWEJ EDYCJI AKCJI „NAKARM KOTY Z COTE 10”

Zwierzaki czekają na Twoją pomoc! Akcja „Nakarm Koty z COTE 10” to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników kotów. Już po raz dziesiąty dystrybutor wina marki COTE wspiera Schroniska i Fundacje zajmujące się kotami.  

Również i tym razem od każdej butelki wina COTE sprzedanej w czasie trwania aktywności, 10 groszy przeznaczone zostanie na zakup karmy, która trafi do wybranych placówek. 

Jak włączyć się do akcji – „Nakarm koty z COTE 10”?

Zasady są niezwykle proste. Wystarczy kupić COTE i do 30 listopada oddać głos na wybraną Organizację, do której chcemy, aby trafiło jedzenie dla kotów. Po zakończeniu akcji jest ona rozdzielana proporcjonalnie co do wyników głosowania. W tym czasie również dla osób głosujących przygotowane zostały na profilu marki COTE dodatkowe konkursy z nagrodami.

Sprawmy, aby te kochane zwierzaki dostały od nas odrobinę ciepła i zachęcajmy również innych do przyłączenia się do akcji. To dla nas tak niewiele, a tym małym stworzeniom możemy zapewnić przetrwanie kolejnej zimy.

Partnerami akcji są Trzy Koty, Cat Experts oraz HUSSE – producent specjalistycznej szwedzkiej karmy dla kotów Husse ProKatt i właśnie ta karma trafi do placówek biorących udział w tegorocznej edycji.

Wszystkich miłośników wina, ale przede wszystkich ludzi o dobrym sercu, zachęcamy by dołączyć do akcji, więcej informacji na Facebook.

Udostępniajcie, lajkujcie i wspierajcie. Warto, bo dobro powraca!Podobne artykuły