NowośćKsiążki

“Jak dobrze żyć z kotem” – nowość wydawnicza

Jak dobrze żyć z kotem to owoc życiowych i zawodowych doświadczeń Magdaleny Nykiel behawiorystki zwierzęcej, zoopsychologa, cenionej i uznanej miłośniczki i znawczyni kotów. To przewodnik po kocim świecie i mapa, która pozwoli kociemu opiekunowi odnaleźć się w chwilach wątpliwości. Nauczysz się z niego rozumieć kocie potrzeby. Odróżniać to, co naprawdę jest istotne dla kota, od tego, co jest często jedynie estetycznym dodatkiem, ważnym dla człowieka.

Ta książka pozwoli ci zyskać wiedzę o własnym zwierzaku. Dowiesz się, jak mu pomagać na każdym etapie życia; uchwycisz jego cechy osobnicze, temperament, preferencje; ustalisz, jak lubi wypoczywać, w co lubi się bawić, a co mu przeszkadza. Książka została wzbogacona wypowiedziami  specjalistów z różnych dziedzinach oraz opiekunów kotów. W książce znajdziesz ponad 120 zdjęć, na których są w większości koty autorki sfotografowane w codziennych sytuacjach. Szczęśliwe i zaopiekowane.

I jeszcze kilka słów od autorki:

Moim marzeniem jest, żeby twoja relacja z kotem była oparta na harmonii i przekonaniu, że rozumiesz potrzeby swojego kota i wiesz, jak zorganizować opiekę nad nim, jak o niego zadbać. Mam nadzieję, że będziecie razem szczęśliwi – ty i kot.Podobne artykuły