Teksty SponsorowaneOgólne

Sfinksy 2023 – kto zwycięży?


Emocje miłośników kotów i branży zoologicznej rosną – trwa bowiem plebiscyt Sfinksy 2023! Już po raz kolejny zostaną wyłonione produkty, które najbardziej zadowalają potrzeby kotów. Głosowanie internautów trwa do 17 maja. Kto zwycięży? O tym przekonamy się już niedługo!

Czy jesteś właścicielem kota i chcesz mu zapewnić tylko najlepsze produkty dostępne na rynku? A może jesteś ekspertem branży zoologicznej i chcesz mieć wpływ na to, które produkty są warte uwagi? Jeśli tak, to koniecznie oddaj swój głos w plebiscycie Sfinksy 2023! To doskonała okazja, by wybrać najlepsze produkty dla kotów, które spełnią wszystkie ich potrzeby. Głosowanie trwa tylko do 17 maja, więc nie czekaj i oddaj swój głos już dziś! Przyłącz się do setek innych miłośników kotów, którzy już wybrali swoje ulubione produkty i biorą udział w tworzeniu najlepszego rankingu produktów zoologicznych dla kotów. Twoje zdanie ma znaczenie, dlatego nie wahaj się i oddaj głos na najlepsze produkty!

Zebranie kapituły już za nami!

Już za nami zebranie kapituły plebiscytu Sfinksy 2023, której członkowie z wielką uwagą oceniali zgłoszone produkty. W skład kapituły wchodzą cenieni eksperci branży zoologicznej oraz blogerzy, którzy na co dzień zajmują się tematyką związaną z kotami i ich potrzebami.

Zebranie kapituły to ważny etap plebiscytu. Członkowie mieli nie tylko za zadanie ocenić zgłoszone produkty, ale również wyłonić zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Jak co roku wybrali zwycięzców m.in. w kategoriach takich jak Must have, Firma roku oraz Produkt roku, których poznamy podczas uroczystej gali. Nagrody te są bardzo prestiżowe i doceniają najlepsze produkty i firmy działające na rynku branży zoologicznej. Konkurencja w każdej z kategorii jest bardzo silna, dlatego wybór najlepszych produktów nie był łatwy.

Zobacz galerię zdjęć z obrad kapituły

Ostatnia szansa na oddanie głosów

Teraz czas na głosowanie internautów pozwalające określić, które produkty cieszą się największą popularnością wśród miłośników kotów.

Ostateczne wyniki plebiscytu poznamy już niebawem, więc trzymajmy kciuki za swoich ulubionych producentów i firmy działające w branży zoologicznej!Podobne artykuły