Ogólne

Studium kot marzec 2024/ luty 2025

Czy chcesz zgłębić ich psychikę i zrozumieć, co się kryje za ich codziennymi działaniami? To idealny moment, by wziąć udział w kursie “Kot: zachowania prawidłowe i zaburzenia behawioralne”.

Skierowany do lekarzy weterynarii, hodowców, behawiorystów i wszystkich, którzy kochają koty, nasze zajęcia poprowadzą doświadczeni lekarze weterynarii oraz eksperci z dziedziny psychologii, etologii i felinoterapii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy klinicznej i terapii zachowań zwierząt, nasz zespół pomoże ci zgłębić tajemnice kociej psychiki. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat, który umożliwi ci świadczenie usług doradczych z zakresu zachowania kotów. To doskonała okazja dla lecznic weterynaryjnych, schronisk czy fundacji ratujących koty, by skorzystać z twojej wiedzy i doświadczenia. Czy jesteś gotowy na ekscytującą podróż w świat zachowań kocich? Dołącz i rozpocznij swoją przygodę ze Studium Kot!


Zajęcia będą prowadzone przez lekarzy weterynarii oraz specjalistów z zakresu psychologii, etologii i felinoterapii posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej i terapii zaburzeń zachowania zwierząt, a także pracowników naukowych PAN oraz SGGW.
Ukończenie studium poświadczane będzie certyfikatem, którym mogą się legitymować osoby zamierzające świadczyć usługi doradcze z zakresu zachowania kotów indywidualnie, we współpracy z lecznicami weterynaryjnymi, schroniskami i hotelami dla zwierząt czy fundacjami ratującymi koty.

Zapraszamy osoby z wykształceniem wyższym licencjackim (inżynierskim).
Ukończenie Studium Kot upoważnia do uzyskania punktów edukacyjnych przyznanych przez Komisję ds. Studiów Wyższych Lekarzy Weterynarii, Kształcenia Ustawicznego i Specjalizacji Krajowej Rady Lekarsko – WeterynaryjnejPodobne artykuły