Recenzje

Zacznij dzień od zdrowego smoothie… Smoothie Cat!

Ten w 100% naturalny przysmak dla kotów jest lekkostrawny, nie zawiera cukru oraz konserwantów czy sztucznych barwników. A co bardzo ważne: uzupełnia płyny w diecie kota.

fot. Justyna Fronc

A co to takiego Smoothie Cat? – smaczna mięsna przekąska w formie płynnej dla naszych kotów. Zdecydowanie większość kotów pije mniej niż powinno – płynna przekąska to fajna alternatywa na uzupełnienie płynów naszych mruczków. Opakowanie to szklana, ekologiczna butelka. Po jej otwarciu smoothie możemy przetrzymywać w chłodnym miejscu przez 3 dni, więc nawet przy jednym kocie nasz przysmak spokojnie zdąży być spałaszowany  i się nie zmarnuje.

A jaka jest nasz opinia?

fot. Justyna Fronc

Na początku byłam zaskoczona stworzeniem takiego produktu dla kota , ale prawdziwy kociarz wie i czuje kiedy spotka produkt idealny dla jego mruczków.

Nam bardzo smoothie przypadło do gustu. Zarówno kociaki jak i dorosłe koty chliptały z ogromnym smakiem. Nie było kota który odszedł od miseczki. Skład jest bardzo prosty, krótki i mięsny więc nie mamy co żałować odrobiny luksusu naszym kotom!

SMOOTHIE CAT bierze udział w Plebiscycie SFINKSY

Produkt dostępny w sklepie pet&you ZOBACZJustyna Fronc
Witam, mam na imię Justyna i na co dzień prowadzę hodowle kotów szkockich W naszym domu mieszka obecnie 11 kocich mordeczek, a oprócz nich pojawiają się kochane maluszki którym towarzyszymy przez pierwsze 3 miesiące życia aż trafia do swoich wymarzonych domków. Koty kocham od zawsze te rasowe i te nie rasowe, natomiast kiedy zobaczyłam pewnego dnia tą słodka zdziwiona mordkę kota szkockiego zakochałam się na amen i tak w moim domu pojawiły się pierwsze koty Kocur Coco który jest ze mną do chwili obecnej i kotka Chanel która już wiedzie szczęśliwe życie kastratki, ale z kotami jest jak z czipsami na jedynym czy dwóch się nie kończy ? więc jak pisałam w moim domu pojawiło się znacznie wiecej kocich ogonków ? Nasze codziennie życie można śledzić również na instagramie. Co mogę dodać oprócz tego, że jestem totalnym kocio lubem i kocio zakupoholikiem cały czas testujemy coś nowego i uwielbiam moim kotom robić niespodzianki. A w moich kotach cenię to, że nie da się kupić ich miłości, na nią trzeba zasłużyć. Nie są fałszywe, kochają tych których chcą, robią to na co mają ochotę i nigdy do niczego nie da się ich zmusić. Kocham to, że każdy mój kot jest inny i okazuje miłość na inny sposób.

Podobne artykuły