OgólneŻywienie

Rozpieść swojego kota niezwykłymi przysmakami!

Wprowadźcie swoje koty w świat wyjątkowych kulinarnych doznań! Ambasadorzy plebiscytu Sfinksy 2023 odkryli najbardziej pożądane przysmaki dla waszych niezwykłych futrzanych towarzyszy. Przedstawiamy wam opinię ambasadorów, którzy z pewnością przekonają was, że te delikatne smakołyki są bezcenną nagrodą dla waszych pupili!

Churu wyróżnione w Sfinksach 2023!

Przysmaki INABA Cat Churu zostały wyróżnione w plebiscycie. Kapituła ekspertów przyznała cenną nagrodę MUST HAVE 2023. Oto jak uargumentowali swój wybór:

Churu – atrakcyjna przekąska dla kotów w formie pasty. Wyróżnia się dobrym składem i wysoką smakowitością przy zachowaniu doskonałej jakości produktu. Płynna forma przekąski dostarcza dodatkową dawkę wody tak bardzo potrzebną w życiu każdego kota. Jest to produkt Must Have w każdym kocim domu.

Jak zachęcić kota do pozowania z musem Inaba Churu? – Notokoty

Na koty w trakcie sesji mam kilka sposobów. Dziś skupię się na smaczkach w formie musu od Inaba Churu, jako że są to przysmaki, które ostatnio ponownie wylądowały w pyszczkach naszych kotów.

Jak pasty od Inaba Churu pomagają mi w pracy na sesji?

  • Smaruję nimi produkty, które chcę, żeby kot oblizał.
  • Daję kotu pastę do zjedzenia, jeśli chcę uzyskać na zdjęciach efekt języczka na wierzchu lub długiego oblizywania (np. przy sesjach karm dla kotów).
  • Podaję pastę jako nagrodę za pozowanie. Moje koty są już całkiem nieźle wyćwiczone w tej kwestii…;)
  • Smaruję nimi rzeczy, przy których chcę, żeby kot posiedział chwilę dłużej. Zdarzyło mi się „wypastować” np. doniczkę z kwiatkiem.
  • Po prostu wymachuję pastą nad obiektywem. Na chwilę pozwala skupić wzrok na obiektywie aparatu. Czasem są to ułamki sekund, ale to niekiedy wystarczy.
Fot. Notokoty

Gdy widzę Churu pyszczek sam się otwiera i nie mogę się przestać się oblizywać! – catnamedamigo

Ubóstwiam te pasty do takiego stopnia, że pozwalam obciąć sobie pazurki za tubkę a czasem dwie 😁 Jeżeli, któryś z kotów nie przepada za wodą, mam też na to rozwiązanie. Kremik można podawać aby uzupełnić płyny, oczywiście z głową jak to mówi mama. Jednak z tym stwierdzeniem nie zgodzę się do końca, bo jak coś smakuje to dlaczego ograniczać? 🙂 Inaba Cat Churu towarzyszy mi na spacerach ( to mój taki wodopój). W upalne dni, przysmaki są schładzane w lodówce..koniecznie musicie spróbować, ulga dla spragnionego wędrowca.

Wchodzi jak masełko – kociacukiernia

Smaczki są w formie kremowego puree, zapakowanego w tubkach, po 14g dobroci. Jedno opakowanie składa się z 4 tubek. W składnie smaczków nie znajdziemy konserwantów, barwników ani zboża. Taka forma smaczków to tez sprytne przemycenia pupilowi dodatkowej porcji wody, dobrze wiemy ze koty niestety często stronią od picia wody a ta jest im bardzo potrzebna. Mięso wchodzące w skład puree pochodzi od kurczaków z wolnego wybiegu a tuńczyk, który można znaleźć w składzie tubek odławiany jest w sposób zrównoważony. I na koniec ilość smaków… jest zawrotna! A wiec: kurczak z krabem, kurczak z krewetkami,tuńczyk, tuńczyk z łososiem, kurczak z tuńczykiem,kurczak i kurczak z serem..czyli 7 różnych smaków!

Kłaczkowa opinia: Co tu wiele mówić…super. Wchodzi jak masełko, skład na plus a wybór smaków… mało gdzie można się z takim spotkać. Stanowcze tak.

Dodatkowa dawka wody – Mighty Ocean PL

Nasza załoga pierwszy raz miała do czynienia z taką formą smaczków, czyli płynną, którą zlizywały bezpośrednio z tubki. Ale oczywiście zawartość można również polać bezpośrednio do miseczki, czy na karmę, z pewnością koty będą tak samo zadowolone. Przez to, że smakołyki są w płynnej formie, dostarczają naszym milusińskim dodatkową dawkę wody, co oczywiście jest ogromnie ważne.


Inaba Churu

Wyjątkowe przysmaki Inaba Churu to japońskie przysmaki przeznaczone dla kotów. Produkowane są z wysokiej jakości składników, których pozyskanie jest ściśle kontrolowane i certyfikowane. Churu Puree dzięki kremowej, delikatnej konsystencji zachwyci Twojego kota. Co więcej wybierając Churu masz pewność, że podajesz swojemu pupilowi produkt, który będzie nie tylko pyszny, ale także zdrowy – bez zbóż, konserwantów i sztucznych barwników. Specjalnie zaprojektowane opakowanie pozwala na karmienie kota bezpośrednio z ręki. Wystarczy otworzyć tubkę i delikatnie ją ścisnąć – możesz pozwolić kotu od razu zlizywać przysmak lub zawartość wycisnąć do miseczki. Innym sposobem podania jest dodanie pasty do karmy suchej lub mokrej dla zwiększenia jej smakowitoścPodobne artykuły