Newsy

Klik! W koci świat!

Koty to fascynujące, magiczne stworzenia, które przyciągają nas jak magnes. W Twoim domu też rządzi już mruczący książę? Portal TRZY KOTY to nowoczesna przestrzeń dla wszystkich opiekunów i miłośników kotów!

Odpowiadając na potrzeby i liczne prośby naszych Czytelników, postanowiliśmy specjalnie na Dzień Kota stworzyć niezwykły koci portal!

Portal Trzy Koty to wielowymiarowa przestrzeń multimedialna. Najnowsze informacje i trendy, porady specjalistów, produkty dla kotów i ich opiekunów. Wszystko czego potrzeba by cieszyć się niezwykłą relacją ze swoim kotem. Oprócz tego unikalne artykuły z magazynu Trzy Koty, których nie ma już na rynku!

Jesteśmy dla Was – osób świadomie kształtujących swoje życie, w którym kot, jako pełnoprawny członek rodziny, zajmuje wyjątkowe miejsce.  Współpracując z doświadczonymi kocimi behawiorystami, weterynarzami, hodowcami i pasjonatami, opierając się na najnowszej, popartej naukowo wiedzy, dostarczymy rzetelnych, często zaskakujących informacji o wszelkich aspektach życia z tymi fascynującymi, niezależnymi istotami.

Podpowiemy, na co warto zwrócić szczególną uwagę w kwestii żywienia i pielęgnacji, wyjaśnimy jak odpowiednio interpretować kocie zachowanie, poszukamy rozwiązań najczęstszych problemów, a ponadto przyjrzymy się najnowszym kocim akcesoriom, które umilą codzienność zarówno ukochanym futrzakom, jak i ich opiekunom. Przekonaj się sam!Podobne artykuły