Akcesoria

#Catmusthave: zobacz najlepsze produkty dla kotów!

Produkty bez, których nie może się obejść świadomy opiekun kota! Zobacz klasyczne must have’y jak i wyjątkowe nowości, które zmieniają koci rynek!


Płyn do dezynfekcji

Bio Actiw Animals

Środek do dezynfekcji materiałów i powierzchni mających związek z pobytem lub transportem zwierząt.

Produkt Bio ActiW ANIMALS zdobył nagrodę AMBASADORÓW w Plebiscycie SFINKSY 2021 na najlepszy produkt dla kotów w kategorii Czystość i Higiena.

ZOBACZ…


Mata Węchowa Sniff&Eat

The Miss Cat

Twój kot zapomni o nudzie z matą Find&Eat! Super zabawa w szukanie ukrytych smaczków – zapewni fantastyczną zabawę i aktywność!

ZOBACZ…


Liofilizowane piersi kurczaka z kocimiętką

Przysmaki dla kotów Dr.Berg

Liofilizowane  piersi kurczaka (99%) , z dodatkiem uwielbianej przez koty kocimiętki – dla poprawy trawienia, wsparcia apetytu i relaksu. Najwyższej jakości przysmaki dla kotów  do nagradzania  i okazania miłości Twojemu kotu. 

Kliknij i zobacz:


Świeży tuńczyk

Renske Cat Fresh Tuna

Kompletna mokra karma dla kotów. Hiporalergiczna, bezzbożowa i perfekcyjnie zbilansowana dieta dla kotów ze świeżego mięsa lub ryb. W 100% naturalna, zawierająca nawet do 60% świeżego mięsa lub ryb.

Kliknij i zobacz:


Multipack Pouch

Carnilove Cat

Wyjątkowe danie dla Twojego kota! 12 pysznych saszetek w czterech smakach (Indyk z walerianą, pstrąg z echinaceą, kaczka z kocimiętką, bażant z liśćmi maliny)  Bez zbóż, bez ziemniaków i bez barwników i konserwantów. Twój kot pokocha te smaki a ty docenisz dobry skład!

Kliknij i zobacz:
Podobne artykuły