Konkursy

Konkurs: Cat Beauty

Weź udział w tym niezwykłym projekcie, w którym zdjęcia oceniają specjaliści, internauci głosują na ulubioną fotografię a Ty możesz wygrać voucher na zakupy o wartości nawet 500 zł oraz pyszne nagrody od naszych partnerów!

Masz w domu prawdziwą kocią piękność? Na każdym zdjęciu wygląda zjawiskowo i wydaje się stworzona do błysku fleszy? Jego futro najpiękniej mieni się w promieniach słońca a zmrużone oczy hipnotyzują? Twój kot może stać się gwiazdą!

Koniecznie pokaż Nam swoją kocią piękność!

Nasz konkurs Cat Beauty to własnie te złapane przez Ciebie chwile, na których Twój kot/koty wyglądają najpiękniej!

Czekamy na Twoje zgłoszenie.

ZASADY:

Wybierz, swoje ulubione zdjęcie (max. dwa) i wyślij je poprzez ten FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY! *

*Format zdjęć: jpg lub png o max. wielkości do 1 MB.

Konkurs rozpoczyna się 15 września i trwa do 30 listopada 2021 roku. Zgłaszanie zdjęć do konkursu odbywa się od 15 września i trwa do 30 października 2021 roku do godz. 23:59.

Pamiętaj zapoznaj się z regulaminem konkursu!

NAGRODY:

Przyznawane przez JURY konkursu.

Nagrody ufundowane przez internetowy sklep zoologiczny www.petandyou.pl

I miejsce – VOUCHER na zakupy o wartości 500 zł

II miejsce – VOUCHER na zakupy o wartości 300 zł

III miejsce – VOUCHER na zakupy o wartości 200 zł

Nagrody ufundowane przez markę TROPICAT

I miejsce – karma TropiCat 10 kg + 2 x 2 kg

II miejsce – karma TropiCat 10 kg

III miejsce – karma TropiCat 2 x 2 kg

Nagrody ufundowane przez markę WIEJSKA ZAGRODA

I miejsce – Wiejska Zagroda sucha karma 5 kg + zestaw puszek Wiejska Zagroda 6 x 200 g (mix smaków)

II miejsce – Wiejska Zagroda sucha karma 5 kg + zestaw puszek Wiejska Zagroda 6 x 200 g (mix smaków)

III miejsce – Wiejska Zagroda sucha karma 5 kg + zestaw puszek Wiejska Zagroda 6 x 200 g (mix smaków)

Nagrody ufundowane przez markę CALITTI

I miejsce – 3 worki dowolnego żwirku

II miejsce – 2 worki dowolnego żwirku

III miejsce – 1 worek dowolnego żwirku

Nagrody ufundowane przez markę DEERHORN/BIO ACTIW

I miejsce – Spray do dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów – 5 butelek

II miejsce – Spray do dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów – 4 butelki

III miejsce – Spray do dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów – 3 butelki

Nagrody ufundowane przez markę COQLILA

I miejsce – miseczka + kubek

II miejsce – kubek + ściereczka

III miejsce – kubek

Nagroda internautów:

Voucher na zakupy w sklepie pet&you.pl o wartości 200 zł

Tropicat: 6 x 400 g karmy TropiCat

Wiejska Zagroda: Wiejska Zagroda sucha karma 5 kg + zestaw puszek Wiejska Zagroda 6 x 200 g (mix smaków)

Calitti: 1 worek dowolnego żwirku

Deerhorn/Bio Actiw: Spray do dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów – 2 buteleki

Coqlila: ściereczka

JURY:

Kamil Czyżewski – Jestem fotografem zwierząt.


Fascynuje mnie świat zwierząt – dlatego postanowiłem połączyć moją pasję z pracą i zostałem lekarzem weterynarii. Otwarcie studia fotograficznego dało mi możliwość dzielenia się tą pasją z innymi ludźmi.
Specjalizuję się w fotografii psów i kotów ale przed moim obiektywem wszystkie zwierzęta są mile widziane. Pracuję ze zwierzętami zarówno w studio jak i w plenerze.
W trakcie każdego spotkania dbam by zwierzęta czuły się swobodnie i postrzegały sesję jako świetną zabawę. Dlatego dobrze przygotowuję się do każdego spotkania: przeprowadzam wywiad z opiekunami by dowiedzieć się jaki jest cel sesji, dowiaduję się jakie są upodobania zwierzęcia, dobieram odpowiednio sprzęt w studio.
Profesjonalne podejście, bogate doświadczenie, odrobina cierpliwości i dobra współpraca z opiekunami zwierzęcia sprawiają, że każda moja sesja kończy się sukcesem – uchwyceniem na zdjęciach nie tylko urody , ale i charakteru zwierzęcia.
Moje studio fotograficzne dopasowane jest do potrzeb zwierząt.


Ewa Leśniewska – Mam dwa bullmastiffy, kilka kotów i najlepszą pracę na świecie, ponieważ jest połączeniem miłości do zwierząt i pasji fotografowania. Podczas robienia zdjęć moim celem jest uchwycenie naturalnego piękna i prawdziwej, wyjątkowej osobowości zwierzaka.

Praca ze zwierzętami nie przestaje mnie fascynować. Dlatego kilka lat temu otworzyłam psią szkołę Super Pies, w której uczę przyjaciół wzajemnego zrozumienia, a także stawiam pierwsze kroki w fotografii dzikiej przyrody.


Katarzyna Gaweł – Opowiadam historie obiektywnie. Historie piękne i prawdziwe, ponieważ zawierają się w każdej żywej istocie.

Moja fotografia opiera się na naturalności – fotografuję tylko w warunkach naturalnych, bez sztucznego oświetlenia oraz bez mocno ingerującej postprodukcji, a tym samym pokazuję, że korzystając z tego co daje nam natura można stworzyć zjawiskowe, a czasem nawet baśniowe kadr.


Nikola Iwacewicz – Moja kocia przygoda rozpoczęła się trzy lata temu, gdy zamieszkał z nami kocurek Leo. Tego dnia świat stał się zakłaczony, rozmruczany i po prostu inny. Kociak obudził we mnie pasję do kociej fotografii i przyczynił się do założenia profilu w social mediach. Początki nie były łatwe. Koty mają charakter i trzeba się nauczyć z nimi współpracować. Jednak odrobina cierpliwości, praktyki i tony przysmaków sprawiły, że obecnie stanowimy z Leosiem zgrany duet i z wielką chęcią oraz zaangażowaniem dzielimy się naszym kocim życiem codziennym. Unboxingi i degustacje to zdecydowanie to, co lubimy najbardziej.


Robert Kobyliński – Od ponad 15 lat zajmuje się w fotografią fashion i beauty na potrzeby kampanii reklamowych, edytoriali, marek oraz wiodących polskich i zagranicznych agencji modelek.

Ulubiony fotograf wielu polskich gwiazd. Wychowany na fotografii analogowej zwraca uwagę na detale i dopracowuje każde ujęcie przed naciśnięciem spustu. Zachwyca się kobiecym pięknem i uwielbia modę, dzięki czemu pracuje z wielkim zaangażowaniem i pasją.

Przez wiele lat współpracuje z konkursami piękności Miss Polski, Miss Polski Nastolatek, Miss Supranational i innymi. Posiada równie duże doświadczenie w sesjach modowych, biznesowych, wizerunkowych i politycznych.


Nina Gowin – Redaktor naczelna magazynu Dog&Sport oraz portali DOGPRESS.PL I TRZYKOTY.COM Pomysłodawczyni oraz organizatorka jedynych w Polsce plebiscytów konsumenckich na najlepsze produkty dla zwierząt Top for Dog i Sfinksy. Właścicielka psów sportowych i zawodniczka agility.
Podobne artykuły