Żywienie

Zdrowe przekąski dla Twojego kota – Brit Care Snack

Jako opiekunowie wiemy, jak ważne jest zapewnienie naszym podopiecznym odpowiedniej diety. Dlatego z przyjemnością prezentujemy Wam przysmaki dla kotów – Brit Care Snack. To pyszne i zdrowe przekąski, które z pewnością przypadną do gustu Waszym futrzanym przyjaciołom.

Fot. Freepik

Przekąska dla zdrowia?

Brit Care Snack to nie tylko pyszne przysmaki dla Twojego kota, ale także linia produktów, która może pomóc w rozwiązaniu niektórych problemów zdrowotnych u Twojego pupila. W ofercie są przysmaki Brit Care Snack w trzech wariantach: Calming, Digestion oraz Urinary.

Przysmaki Brit Care Snack Calming to odpowiedź na potrzeby kotów, które łatwo stresują się i potrzebują wsparcia w utrzymaniu spokoju. Dzięki obecności jagód goji i kocimiętki przysmaki Calming mogą pomóc Twojemu kotu w utrzymaniu spokoju i dobrego samopoczucia.

Przysmaki Brit Care Snack Digestion to propozycja dla kotów, które mają problemy z trawieniem. Skład tych przysmaków został wzbogacony o koper włoski i wodorosty. Dzięki temu smakołyki wspierają trawienie i zapobiegają dolegliwościom żołądkowo-jelitowym.

Przysmaki Brit Care Snack Urinary to propozycja dla kotów z problemami układu moczowego. Skład tych przysmaków zawiera żurawinę, rozmaryn i witaminą C – specjalnie dobrane składniki, które wspomagają pracę układu moczowego i zapobiegają infekcjom.

Ambasadorzy Sfinksów o Brit Care Snack

Żeby lepiej poznać smakołyki Brit Care Snack i ich wpływ na zdrowie oraz samopoczucie kotów, postanowiliśmy sięgnąć po recenzję ambasadorów plebiscytu Sfinksy – Epilogue PL – British Shorthair Cattery, którzy mieli okazję przetestować przysmaki u swoich pupili.

Przysmaki w naszym domu, mają wiele funkcji: od rozpieszczania, po nagrodę, zakończenie zabawy i w celu zachęcenia do współpracy, przy zdjęciach, czy czynnościach przyziemnych takich jak obcinanie pazurków. Tym razem postawiliśmy na samodzielne złowienie pożywienia i do tego próbowaliśmy przysmaków od Brit. Do testów otrzymaliśmy 3 rodzaje:
– przysmak dla kastrowanych kotów z żurawiną i rozmarynem,
– przysmak dla kotów z kocimiętka i owocami goji dla wspracia układu nerwowego,
– przysmak dla kotów z koprem włoskim i wodorostami dla wsparcia trawienia.
Smaczki mają małe, zgrabne kawałki, które można łatwo schować w kule czy maty węchowe. Oczywiście koty najbardziej wyczuwały przysmaki z kocimiętką, znikały najszybciej, mimo iż były głęboko schowane w kulach, a to dlatego, że nasza ekipa zna doskonale ten zapach i poprostu go uwielbia.

Fot. Epilogue PL – British Shorthair Cattery

Podsumowując, przysmaki Brit Care Snack to zdrowe, smaczne i różnorodne przekąski dla kotów. Wielu doświadczonych opiekunów, w tym ambasadorzy plebiscytu sfinksy, poleca te produkty. Jeśli chcesz zapewnić swojemu kotu najlepszą dietę i dobre samopoczucie, to warto wypróbować przysmaki Brit Care Snack.Podobne artykuły